Produkcja jeżyn

uprawa jeżyn

Uprawa Jeżyny

Sadzenie, a następnie obcinanie miękkich wierzchołków i wielu liści.

Następnie drewno utwardziło się, korzenie się rozmnożyły, a roślina ma większe szanse na życie,niż wykopana, gdy jest młoda i delikatna, ma słabe korzenie. Gdybym mógł się tego nauczyć z innego doświadczenia niż moje własne, powinienem był zaoszczędzić przynajmniej 1000 dolarów. Zarobiłbym na wyższej sprzedaży malin. W rzeczywistości, wiele informacji, które podaję, kosztowało mnie duże sumy pieniędzy. I miałem kiedyś kilka cennych roślin nowej czerwonej maliny, które chciałem rozmnażać tak szybko jak to możliwe. Wykopałem część korzeni i umieściłem je pod szkłem, myśląc, że jeśli dobrze sobie radzą, by zrobić to samo z resztą, ale jeśli wydawało by się, że to nie jest możliwe.
który może zawieść, pozwolę, by równowaga rozprzestrzeniła się tam, gdzie oni wyrosła. Cóż, rośliny pod szkłem rosły niesamowicie. Byłem zachwycony i oczywiście wykopali wszystko i umieścili razem z nimi na sztucznym ogniu. Ale po jakimś czasie wszystko zaczęło się dziać.
stają się mniejsze, potem trochę uschnięte, a wszystko wyglądało słabo. Każda metoda była, próbowałem je ożywić, bezskutecznie, a całe przedsięwzięcie, które uważałem za niepowodzenie. Gdybym zostawił korzenie w glebie, w której rosły, zgodnie z pierwszą rekomendacją.
tutaj, zabezpieczyłbym więcej i lepszych roślin. Kilka roślin doniczkowych, które nie wzięła uprzejmie do przeszczepu na otwartym polu, do walki z wiatrem i słońcem.

Zasadziłem rośliny, gdy były zbyt małe, wcześniej  w sezonie, zgodnie z zasadami, chcąc skorzystać z pięknych opadów deszczu.

Ale sezon okazał się późny i mokry, na delikatne pędy spadły mrozy, robaki w nie gryzły,niektóre zgniłe, niektóre zjedzone przez żarcie, bardziej zniechęcone przez zimno. Przy sadzeniu czerwonych malin do rozmnażania należy pamiętać, że jeśli ustawione są w rzędach siódmych
stopy od siebie korzenie spotkają się za dwa lata, a przy trzeciej okładce całe
powierzchni. W ten sposób w sadzeniu  ustawiam je w rzędach siedem stóp od siebie, sadzenie ziemniaków między pierwszym rokiem. W drugim roku będę miał mało miejsca. aby uruchomić kultywator pomiędzy rzędami. Co bym zrobił, gdybym posadził trzy osoby. z dala od siebie? Przy sadzeniu owoców sadzę po cztery stopy od siebie w każdą stronę i uprawiam
z koniem w obie strony. Pamiętaj, że niektóre rodzaje czerwonych i żółtych malin rozmnażają się.

1 thought on “Produkcja jeżyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *